background

Polerowanie samochodu to ważny etap lakierowania. Odpowiednio wykonane sprawi, że karoseria będzie miała doskonały wygląd, a samo auto będzie wyglądało jak nowe. Polerka samochodowa może być czynnością jedno lub dwuetapową. Często, żeby uzyskać zadowalające efekty niezbędne są dwa etapy. Na rynku dostępne są jednak profesjonalne środki, dzięki którym do osiągnięcia oczekiwanych efektów wystarczy tylko jeden. Takimi preparatami są nowoczesne produkty marki Norton.

polerka samochodu

Profesjonalne mleczka do polerowania lakieru samochodowego

Do profesjonalnego polerowania lakieru samochodowego przeznaczone są produkty z serii Norton Liquid Ice, w szczególności mleczka polerskie:

  • Liquid Ice Xtra Cut,
  • Liquid Ice Quick Cut,
  • Liquid Ice OEM.

Mleczka polerskie Norton Liquid Ice pozwalają uzyskać niesamowicie głęboki połysk karoserii. Dodatkowo są łatwe w użyciu i wyróżniają się dużą wydajnością. Ważną informacją jest to, że nie posiadają silikonu.

Mleczko do polerowania i usuwania rys z lakieru

Mleczko Norton Liquid Ice Xtra Cut to środek, który służy nie tylko do polerowania lakieru samochodowego. Oprócz uzyskania doskonałego połysku pozwala także usunąć z karoserii drobne ryski. Świetnie się sprawdza do usuwania zarysowań eksploatacyjnych, powstałych na przykład w wyniku uderzeń kamyków i żwiru albo podczas wizyty na myjni. Mleczko Norton Liquid Ice Xtra Cut zapewnia jednoetapowe polerowanie lakieru.

Akcesoria do polerki samochodowej

Podczas jednoetapowej polerki samochodowej przydadzą się też inne akcesoria, na przykład:

  • futro polerskie Norwool,
  • twarda gąbka,
  • ściereczka z mikrofibry.

Spray do pielęgnacji wypolerowanego lakieru

Po zakończeniu polerowania samochodu przyda się specjalny spray do pielęgnacji karoserii Liquid Ice Detailer Spray. To innowacyjny środek, który służy do usuwania śladów i pozostałości po polerce. Zapewnia także skuteczną ochronę powłoki lakierniczej, na przykład przed szkodliwym działaniem warunków pogodowych.

Stosowanie sprayu jest niezwykle proste. Sprowadza się ono do dwóch prostych kroków:

  • nałożenia sprayu,
  • przetarcia powierzchni, która została wypolerowana, ściereczką z mikrofibry Blue Magnet.

Dzięki produktom marki Norton polerowanie lakieru samochodowego jest szybkie i łatwe, a przede wszystkim skuteczne.